HACI !

Kim inanırdıki ? En masumumuz en kirli olanımız olsun ?
“Nefes alışverişleri yavaşlarken hafifçe araladı yeşil kapıyı, arnavut kaldırımlı bahçede yürüyen ayakları sanki kendinden bağımsızdı. Etraf ıssız ve karanlık  duyabildikleri ise sadece uzaklarda bağırıp çağıran köpeklerin sesiydi….

“HACI”  bir kollektif senaryo projesidir. Projenin amacı en yüksek katılımla en mantıklı ve sürükleyici hikayeyi yazarak bir ilke atmak ve yaratıcı zihinlerin oluşturuğu bir kitap oluşturabilmektir..

Şimdi yapmamız gereken bu yazının yorum kısmına aşağıdaki görselden yola çıkarak kaldığımız yerden devam etmek.

Ne yaptın HACI

Senibeklerken.com

senibeklerken.com, bebeğinizin dünyaya gelmeden sizinle geçirmiş olduğu yaklaşık 283 günün herbir gününü hatırlamına yardım edebilecek size özel bir günlük olarak tasarlanmıştır. Bu günlükte yazdıklarınızın, kaybolma, silinme, yıpranma ve eskime ihtimalleri yoktur.

Herşey yüksek seviyeli güvenlik sistemleri dahlinde korunur. senibeklerken.com ile eğer isterseniz doğum günlüğünüzü Facebook ve Twitter’da dostlarınızla paylaşabilir, dilerseniz bebeğinizin doğumuna son 1 hafta kala hesabınızı yazıma kapatabilir ve dijital günlüğünüzü bilgisayarınıza indirebilir veya sistem aracılığı ile basılı olarak elde edebilirsiniz.

 

Senibeklerken.com Projesi ve Proje yönetimi: Erdem ÖZDEN
Senibeklerken.com Projesi yazılımı: Sertaç YILDIRIM